Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Манго го блъснал влак и се наложило ампутация и на двата крака. Айшето го посещава в болница. Поедига леко завивките и възкликва с облекчение: - Мале Манго за малко да те осакатят бе !
Семейни 2,826 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв тип си "играе със себе си", обаче все не може да свърши и накрая се провиква разочарован: - Господи, вече и сам на себе си не се харесвам! Син на борец: - Тате, тате, купи ми енциклопедия! - Я бягай от тука, баща ти само енциклопедии е карал като малък! - Защо борците си правят кръгли къщи? - За да не ги пресрещнат на ъгъла. Борче си купува GSM. Продавачът му обяснява: - Този модел има специални функции. Ето можеш а си настройваш силата на звънене: "в офиса", "на съвещание", "в стаята", "на улицата"... Борчето: - А в "Текила бар" има ли? Рано сутрин, разтревожена мутра звъни на своя шеф по мобифона и пита: - Шефе, нощеска сънувах, че съм картоф. Кво значи тва, бе? Шефът: - Лоша работа, Тиква. Или ще те закопаят наесен, или ще те приберат напролет... Нощ. Ню Йорк. Мутра спира такси. - Пич, карай към Пловдив... - Абе, ти да не си луд... - Слушай какво, пич! Виждаш ли тоя куфар? В него има половин милин долара... - ОК! Стария или новия град? Една мутра се хвали на приятелите си: - Днес си купих от новите мерцедеси. - Кои новите, бе? - Абе ВМW им казват. В сервизите на OPEL се предлага нова услуга - безплатна ваксинация против тетанус... Говорят си двама боксьори - единият тежка, другият лека категория: - Прибирам се аз веднъж у дома, и какво да видя - жена ми с любовник. Че като го подхванах - един ляв, един десен, и след малко го гледам - лежи в нокаут. - И аз така веднъж. Прибирам се и гледам - жена ми с любовник. Че като го подхванах - а един ляв, а един десен По някое време гледам - водя го по точки Питат Радио Ереван: - Защо Армения има национален отбор по футбол, по волейбол и даже по шах, а няма отбор по баскетбол? Радиото отговаря: - А вие някога виждали ли сте арменец да пусне нещо в чужда кошница?