Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
...а сега кликаме с другия пръст!!! Три пъти!!! Започваме!! Още два пъти!!! Можете!!! (Аеробика. 2050 год)
Програмисти 3,443 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на вечеря в императорския дворец, Александър Втори се обръща към поручик Ржевски и му казва: - Поручик, разкажете ни нещо за душата, но моля - само без пошлости. Всички изтръпват от ужас, а развеселеният от водката Ржевски радостно подема: - Господа, вървя си аз тези дни през гората, настроението едно такова - приповдигнато, а славеите в клоните се чу… пеят, щурците в тревата се чу… свирят, жеравите в небето, разбирате ли, се чу… тракат - удивително, господа - тракат си така на свеж въздух, на природа, и се чукат! Стара баба отива на очен лекар, води и внука си. - Вие ли страдате или внукът ви, пита лекарят? - Аз, обаче не мога да чета и затова го взех да ми помага, отговаря бабата. по какво си приличали младите момичета и старите прахосмукачки? И двете вдигат много шум но не смучат добре Френско списание прави проучване за противозачатъчните средства, които се ползват в различните страни. Идват и в България и попадат на Пена, жената на Вуте. Казват й: -Г-жа Пена, правим прочуване и т. н. , и т. н..... ще може ли, да ни отговорите на въпрос от интимен характер? -Е па, що не. Ще кажа, питайте! -Какви противозачатъчни средства ползвате? -Е па, я ползвам десетлитрова поцинкована кофа и огледалце... Журналистките изпадат в смут, след кратко заседание отиват пак при Пена. -Хм, хм....разбираме, че въпроса ни е прекалено интимен, но ако нямате нещо против, бихте ли ни обяснили как ги ползвате? -Е па, ще обясня, що па не..... Аз, виждате, цел ден си копам из двора. Моя Вуте, кат’ му дойде мерака, иде отзаде. Ама, горкия е нисичък, та зима десетлитровата поцинкована кофа и я обръща да стъпе на нея, че да ме стигне... и ме почва отзад....Аз като усетя, си вадим огледалцето от джоба, и почвам да наблюдавам внимателно. И кат’ почне да забелва очите - ритам кофата! Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. - Леле, счупи колата, леле утепахме те! - Ама моля ви се, не е честно - вие сте 4-ма , а аз съм един. - Добре бе, пич, двама да минат от него. - Ама, разбирате ли, пак не е честно - вие сте 2-ма , а ние сме 3-ма. - Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим...