Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървяли си двама българи в бруклинското гето и разглеждали сергийките, да си вземат нещо за спомен. Спряли се на една сергия с будистски стоки и нашенеца възкликнал: - Я виж ква книга. Изведнъж изскочило едено негро, извадило пистолета и го гръмнал в главата - Fuck niga, a?
Разни 2,098 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо евреите не стават киноартисти: защото мразят фразата на режисьора - "Камера... работи". Зайо Байо си намерил пушка. Отишъл в гората и рекъл на Кума Лиса: - Кума Лисо, БУМ БУМ, ако не ми направиш една свирка - БУМ БУМ БУУУУМ... Кво да праи - направила. После отишъл при вълка и му казал: - Вълчо, БУМ БУМ,а ко не ми напраиш една свирка - БУМ БУМ БУУУУМ... И той направил. После отишъл при баба Меца и казал: - Бабо Мецо, БУМ БУМ, ако не ми напраиш една свирка - ЦЪК ЦЪК... аз сам ще си я направя.... Побързайте да направите добро, докато има добри хора. В съдебната зала -От какво умря тъща ви господине? -Отрови се с гъби. -Но по главата и е имало белези от удари с твърд предмет.Как ще го обясните? -Амии...Как да ви кажа,тя не искаше да ги яде! Един 55-годишен мъж се влюбил в 18-годишно момиче и между другото му казал: - Ще ме опознаете и ще разберете, че в мен живеят двама мъже! - А, ако вие ме опознаете, ще разберете, че те съвсем няма да са ми достатъчни.