"Обир в болница Токуда, мъж е обрал регистратурата на болницата и е взел оборота."
В последствие се разбра, че истината е малко по-различна. Не мъж е обрал болницата, а точно обратното - мъжът е крещял "Това е обир. Това е обир." след като разбрал колко ще струва раждането на жена му там.
На една жена и умрял мъжът та решила да направи кекс за помен.
Направила го тя, отишла на гробищата, навела се та изпуснала кекса и почнала да реве.
Чул я попа та отишъл да види кво става, а жената викала:
- Ох, с червенко беше Иване.
- Не плачи жено, друг такъв ще намериш - рекъл попът.
- Ох, с осем яйца беше Иване.
- О-о-о-о, плачи жено, друг такъв няма да намериш!