Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Вашата дъщеря е съгласна да стане моя жена. - Сам сте си виновен. Не трябваше да идвате у нас всяка вечер.
Семейни 3,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъжът влиза вкъщи и от вратата вика: - Жена, хайде да разнообразим секса! Хайде да правим 96! - Абе кво е това? - Същото като 69, ама сме с гръб един към друг! - Че, как така бе? То какъв секс е това? - А, жена, споко! Ще стане, аз поканих и комшиите! Американец, германец и българин се срещнали на плажа. Всеки решил да се представи. Американецът казал: - Аз съм Джон от Ню Йорк, пекар съм и имам 100 служители. Германецът казал: - Аз съм Ян от Берлин, стъклар съм и имам 150 служители. Българинът казал: - Аз съм Иван от София, млекар съм и ми е 48 см. Спогледали се и американецът казал: - Е, добре, всъщност имам 10 служители. Германецът казал: - Е, добре, всъщност имам 15 служители. Иван казал: - Е, добре, всъщност не съм от София, а съм от Перник. Един цар си имал царство. Разделил го - половината - за него, другата - дал на синовете си. Един ден той ги повикал, дал им пакет хартии и им рекъл: - Синове мои, реших да се оттегля на заслужена почивка. Който от вас скъса този пакет хартии, на него ще дам моята половина от царството! Мъчели се синовете, не успели. Тогава царят им рекъл: - Я сега опитайте да късате лист по лист. Синовете се хванали и набързо накъсали хартийките. - Запомнете - рекъл царят, - три поуки от тази история : което не става на веднъж може да стане постепенно. Което не можеш сам, можеш с приятели. Което не става със сила, става с хитрост. Разбрахте ли? - Разбрахме. - Нищо не сте разбрали. Току що накъсахте контролния пакет акции и вашата половина от царството пак стана моя. И после яли, пили и се веселили и ако не са измрели сигурно още са живи. - Мамо, ако срежа един червей, двете половинки ще бъдат ли приятели? - С теб - не! - Иванчо, как се намира лицето на пирамида? - Госпожо, по-добре ми пишете двойка - с мафията не искам да се занимавам!