Иванчо закъснява за час по биология.Не иска да го види учителката затова се промъква между чиновете,но класната го забелязва.Казва му да се изправи и да влезне в стаята както влиза баща му.Той тряска вратата и казва:Жена олекна ми като те набих! Ами поне да ме беше предупредила, че митко, ще е дойде на пижамено парти.
Двама приятели си говорят:
- Знаеш ли как е СПИН на сръбски?
- НЕ! !
- УЗЗУ
- И какво означава пък това? - позамислил се другия
- Умреш да го завреш, завреш ли го умреш! !