Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Като дете забелязах, че рано или късно, пръстите на краката ми правят дупка на чорапите ми. Спрях да обувам чорапи.
Бисери 2,913 прегледа
Следващ →

Още вицове

До входа на църква пасторът е сложил надпис: "Ако си изморен от грешния живот, отвори тази врата и влез!". Малко по надолу е написано с червило: "А ако не си изморен, позвъни на телефон 54 53 32!" Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря "Ай стига бе". Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато "Ай стига бе". - Остави! - отговорил първият. Дъщеря ми се омъжи за негър. - Не е толкова голяма беда. - казал вторият. - Любов. Случва се. - Да ама първото дете се роди черно. - Е, какво да се прави, по-силна черната кръв - ражда се черно дете. - Да, ама второто дете се роди бяло. - Еее... случва се и така, сега пък бялата кръв е била по-силна и се е родило бяло дете. - Да ама третото излезна черно-бяло,черно-бяло, на раета. - Ай стига бе... Изплуваш ли на повърхността, не разчитай на шамандурите... В мюсюлманските страни в програмата "Лека нощ, деца" го няма Прасчо. Замества го овенчето Ахмед. - Скъпа, ако си легна с друга жена... Ще ти стане ли мъчно? - Защо трябва да ми е мъчно за една непозна жена?