Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Азис гледа Веско Маринов да пее химна на МВР и казва: - Аз може да се правя на какъв ли не, но поне толкова ниско никога не съм падал... ---- От химна на мвр: Припев: Хора, подарете цвете, хора, запомнете ни добре! Гордост е да служиш в редовете на България и МВР Вече няма да казват:"Кво праим сега?", а "Хора, подарете цвете или дай една двайсетачка сам ще си купя..."
Професионални 2,823 прегледа
Следващ →

Още вицове