Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две приятелки си говорят: - Можеш ли да си представиш - моят постоянно ми изневерява, а аз само веднъж съм му била вярна...
Семейни 3,142 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Яж, сине, хляб! - Ама аз не обичам хляб. - Яж, и ще станеш голям и силен. - А защо? - За да може да си заработиш хляба. - Но аз не обичам хляб. Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното! Един човек отишъл в една кръчма да запива.Казал на келнера:една чаша водка за тебе за мене и за оркестъро.И цяла нощ така. Станало 6 часа сутринта и всички били мотики.Келнера обаче намерил сили да даде сметката на човека, а той чу отвърнал че няма пари и веднага след тези свои думи бил пребит. На другия ден обаче той отново отишъл в тази кръчма и казал на келнера:една чаша за мене и за оркестъра. Келнера се учудил и попитал:а за мене няма ли?А човека чу отвърнал:мани ти като се напиеш налиташ на бой. След съобщението, че в Швейцария са открити сметки на 20 висши държавни чиновници и техните имена ще бъдат обявени скоро, адвокатите на 350 чиновника заявиха, че това е нагла лъжа и провокация на швейцарските власти. Негърка си купува чорапогащник. Продавачката пита: - Черен или прозрачен? - Все едно.