Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена отива при психиатър и му казва: - Докторе, в последно време всичко ме нервира. Не издържам повече. Помагай. - Хм, значи ви трябва някаква терапия. Каква да ви предложа?Опитвали ли сте да успокоявате нервите си с четене на книги? - Опитвала съм, как да не съм опитвала. Нищо не става. На петата минута вече съм извън кожата си. Страшно много ме нервира бавното действие в книгите. - А опитвали ли сте с музика? - Опитвала съм. Пак не се получава. На петата минута вече съм страшно нервирана. Или ритъма не ми харесва или гласът. Адски дразнещо ми е. - А да сте опитвали да успокоите нервите си със секс? - Ей, докторе за това не се бях сетила. Приложи ми тази терапия. Съблекли се и лекарят започнал "терапията". След пет минути обаче пациентката му казала: - Докторе, нещо много започна да ме нервираш. Хайде решавай по-бързо... или вътре, или вънка. Какво е това вътре-вънка, вътре-вънка.
Любими Герои 3,056 прегледа
Следващ →

Още вицове

Светофар. Спира голямо черно БМВ с две борчета в него. В него се блъска стар Трабант. Шофьора на трабанта решава, че така и така ще го бият, поне да си направи кефа, вади манивела от багажника, скача на покрива на БМВ-то и започва да чупи стъкла, да криви ламарини... После се качва в Трабанта и изчезва с мръсна газ. Едно от борчетата излиза от БМВ-то, поглежда стреснато след Трабанта и казва на другото борче: -Смятай, брато, какво щеше да стане, ако НИЕ го бяхме блъснали... Пред щанда за водка: — Две ли да вземем или три? — Три. — Защо? Вчера взехме три и едната остана, по-добре две. Към продавачката: — Две копърки и три шишета водка. Актриса се снима в лъвска клетка. След снимките журналист я пита: - Уплашихте ли се, когато се озовахте до лъва? - Разбира се. Тези зверчета понякога имат много бълхи. Четирима мъже носят трабант. Среща ги някакъв човек и ги пита: - За какво носите трабанта? Да не би да се е счупило нещо или нямате бензин? - Не, просто бързаме... Иванчо и Марийка играят на топка Иванчо качва топката на дървото и Марийка се качва на дървото.Иванчо казва: -Виждам бели прашки... Марийка се засрамила и се орибрала.Казала на майка си: -Мамо днес Иванчо ми видя прашките.Майката отговорила: -Утре пак утиди да играете! -Добре!-отговорила Марийка На дригия ден Иванчо пак качил топката на дървото.Всичко пак се повторило.Марийка казала на майка си: -Мамо днес Иванчо пак ми видя прашките.казала Марийка -Утре отиди без прашки дъще. На другия ден Иванчо пак качил топката на фървото.И казал: -Виждам два домата и дупка по средата !