Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Петьо, писна ми от това кю, искам визуално общуване? - А имаш ли уеб камера?
Програмисти 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Инвеститор пита своя инвестиционен консултант: - Наистина ли всичко мои пари пропаднаха? Всичко до стотинка е пропаднало? - Защо пропаднали? Просто сега принедлежат на някой друг. Младеж спира девойка на улицата: - Красавице, може ли да се запознаем? - Не! - троснато отговаря тя. - Добре де, поне телефони да разменим! Моля те! Много ми харесваш! - НЕ, КАЗАХ! - изсъсква тя.- Ти от дума не разбираш ли? - Девойко, а ти обичаш ли зайчета? - продължава младежът. - НЕ, ОСТАВИ МЕ НА МИРА! - Чудно! Такава усойница, а зайчета да не обича... Уважаеми колеги, с цел да отличим тоалетните на Народното Събрание на Република България от тоалетните на третокласна спирка на пътнически влак, моля, пусскайте водата след употреба и се старайте да се ограничавате в рамките на поставените за тази цел уреди!!! (Действителен надпис на тоалетните на НС) В една ферма дошъл нов и напорист млад петел и веднага отишъл да си ореди вземането-даването със стария: -Колко кокошки имаш? -Амииии..20! -От днес аз ще ги чукам всичките! -Е, небъди лош де - да си ги поделим -Не, всичките са за мен! -Е, поне една ми остави, за цвят, да не губя тренинг! -Абе ти неразбра ли - ВСИЧКИТЕ СА ЗА МЕН! Като видял, че няма да излезе на глава с младия петел му казал: - Ще играем на една игра - който победи ще вземе всичките - ще се гоним около стопанина и който стигне другия печели - това е приемливо нали? И така и направили - младият загонил стария край стопанина. По едно време стопанинът се навел, хванал новака и му извил врата и казал: -ПФУУУУУ... 6-ТИ ПЕТЕЛ КУПУВАМ И ВСЕ ПЕДАЛИ! В спешното. - Докторе, ранен мъж с бейзболна бухалка, твърди че извънземни са отвлекли сестра му! - Защо ме занимавате с глупости!? Водете го в психиатричното.. След малко. - Докторе, група пребити извънземни искат да връщат нечия сестра ..