Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима пияни вървят по релсите на влака. Първият ходи от края и се блъска в сълбовете. Вторият ходи по едната релса, а третият ходи между двете релси. Първият: - Ей значи не ги махнаха тия саксии с фикуси от входа слагат ги само хората да се блъскат. Втория: - Леле едвам вървя по тоя парапет, ако падна ще се пребия. Третият: - Ей вижте идва асансьора аз ще се кача на него.
Любими Герои 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове