В бара. Седи един доста яко пийнал вече клиент. Бармана:
- Мисля, че пийнахте в повечко?!
- Аха... и аз така мисля... а това в повече сега ще ви го върна... боа-а...
Седи си един на брега на реката, лови риба. Притичва до него един и пита:
- Да сте виждали една жена със синя рокля?
- Да, преди десетина минутки мина една такава, - отговаря рибарят.
- Аха, значи бързо ще я догоня.
- Разбира се, тук течението не е бързо.