Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Геврееееек! Геврееек! - Викаха децата без да осъзнават, че това е житената питка, която е смъртно ранена
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Обява за работа на входа на офис сграда: "Моля, кандидатките за работа да отстъпят крачка назад да вдигнат ръце свити в лактите пред гърдите и ако като тръгнат да влизат гърдите им стигнат преди лактите вратата, нека влязат! "
Семейни
03.10.2017
3,177 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена се обажда на съпруга си от командировка по телефона и пита как е в къщата. - Ами котката ти пукна - казва съпругът й. - Ау, ама не можа ли по-заобиколно да ми го кажеш, например че се е разхождала по покрива, подхлъзнала се е и е паднала. Ех, как да е. А мама как е? - Ами на покрива е...
Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство - рядко.
Най-използваните 3 лъжи на студента: 1. От утре започвам да уча. 2. Дай 20 лева, утре щи ги върна. 3. Съблечи си дрехите, нищо няма да ти направя.
Жена се обажда на своя приятелка: - Знаеш ли, днес имам двоен празник: мъжът ми избяга с моя позната, която отдавна ненавиждам...
Иванчо имал съученик Пешо, който нямал уши. Иванчо постоянно го подигравал и Пешо се оплакал на директорката. Предупредили Иванчо никога да не споменава и дума за ушите на Пешо. На следващия ден Иванчо среща Пешо и го пита: - Пешо ти добре ли си със зрението? - Да. - А след десет години добре ли ще бъдеш със зрението? - Предполагам добре - отговорил му Пешо - А след 50 години как ще бъдеш със зрението бе Пешо? - Ами предполагам че, ще нося очила. - Къде ще ги сложиш бе мойто момче, къде?