Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъжка логика: - С шапка, палто и ботуши. Затова ми е топло! Женска логика: - Мозъкът и задникът ми измръзнаха. Затова пък съм красива!
Разни 1,432 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри в съседни килии на затвора си чукат по стената: - Брато, ЧНГ! - Каква Нова година бе, още е жътва? - Идвам от следователя, каза ми, че ни дават по още една година… Пиян пикае до входа на ресторанта.Портиерът го вижда и го смъмря: - Тук ли намери да пикаеш бе твойта мама ! Пияния си го прибира и се хили. - Кво се хилиш бе бунак ? - Да не мислиш,че като съм го прибрал, та съм спрял да пикая... Синът на спортист се прибира у дома след последния учебен ден. Баща му го пита: — Е, как е? — Отлично! Продължиха ми договора за пети клас с още една година. Прибира се един пияница вкъщи ,пиян до неузнаваемост и вижда някаква жена гола на леглото му. И я почва той на тази поза, на онази поза всички,които се сетил, после заспал. На сутринта, като се събудил видял,че майка му спи до него, като осъзнал какво е направил, директно скочил от прозореца. По пътя минават двама души и като го видяли как се е размазал на пътя казали: - Е, този си е ебал майката. - Скъпа, трябва да ти призная нещо! Женен съм... - Уф! Как ме изплаши! Помислих, че са ти откраднали поршето!