Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Струва ми се, че моя мъж не ме обича. - Защо? - Вече втори месец не се е мяркал у дома.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Между блондинки: - Знаеш ли, това е много странно! - Кое? - пита другата. - Ами, включих лампата и тя светна!
Блондинки
03.10.2017
2,924 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един пияница щял да спира пиенето. Върви покрай един магазин за алкохол и си мисли: - Не! Няма да вляза! След 10 метра: - Добре де, ще влеза, но няма да купя! Влиза в магазин и вижда че има зелен "Собиески". - Добре де, ще купя, но няма да пия! Прибрал се у тях и си казал: - Добре де, ще сипя, но няма да пия. Сипал..и изпил: - Ето това е воля! Не исках да пия, а изпих!
Паднали в една пропаст двама алпинисти - оптимист и песимист. Песимиста: - ПАДАМ.. Оптимиста: - ЛЕТЯ!!!
Обява на входа на родилния дом: "При раждането на дете в дома могат да присъстват бащи, които са присъствали при зачатието на детето! ! Изключения не се допускат! ! "
Пред стаята с вълшебното огледало се събрали Хубавата Елена, Казанова и Херкулес.При огледалото първа влязла Елена.Малко по-късно излязла много щастлива и доволна. - Какво стана? - попитали я Херкулес и Казанова. - Ами попитах огледалото коя е най-красивата на света и то ми каза, че съм аз!!! След нея влязъл Херкулес. И той излязъл ухилен до уши. - Какво стана? - попитали го другите. - Попитах огледалото, кой е най-силния човек на света и то ми каза,че от мен по-силен няма! Влязъл Казанова. Излязъл омърлушен и умислен. - Какво стана????Защо си толкова тъжен?Пита ли нещо? - Питах...... - И какво? - Кой е тоя Бил Клинтън ?
В хирургията докарват мутра помляна в автомобилна катастрофа. Ситуацията е много тежка, множество счупвания, рани .... Цяла нощ се потили хирурзите над него. Успяли да въстановят всичко освен едната му топка. Стоят всички над него замислени и си приказват: - Колеги, тоя утре ще излезе от упойка. Ще види, че му няма едната топка и ще ни изпозастреля всичките. - Ами, да му зашием един картоф, вместо топка.... Речено-сторено, зашили му един картоф. На сутринта мутрата излиза от упойка, всичко е нормално, възстановява се бързо и след няколко седмици е изписан от болницата. След няколко дни, мутрата се появява в болницата и носи пиене, ядене, дава пари на хирурзите, благодари им за успешното лечение. Хирурзите пийнали, хапнали и се отворили на откровения: - Слушай, пич! Ще извиняваш, обаче ние тука, вместо топка... Мутрата се пляска по челото и казва: - Ебаси... а аз се чудя, защо братоците хващат срамни въшки, а аз колорадски бръмбари...