Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между блондинки: - Знаеш ли, това е много странно! - Кое? - пита другата. - Ами, включих лампата и тя светна!
Блондинки 2,924 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пияница щял да спира пиенето. Върви покрай един магазин за алкохол и си мисли: - Не! Няма да вляза! След 10 метра: - Добре де, ще влеза, но няма да купя! Влиза в магазин и вижда че има зелен "Собиески". - Добре де, ще купя, но няма да пия! Прибрал се у тях и си казал: - Добре де, ще сипя, но няма да пия. Сипал..и изпил: - Ето това е воля! Не исках да пия, а изпих! Паднали в една пропаст двама алпинисти - оптимист и песимист. Песимиста: - ПАДАМ.. Оптимиста: - ЛЕТЯ!!! Обява на входа на родилния дом: "При раждането на дете в дома могат да присъстват бащи, които са присъствали при зачатието на детето! ! Изключения не се допускат! ! " Пред стаята с вълшебното огледало се събрали Хубавата Елена, Казанова и Херкулес.При огледалото първа влязла Елена.Малко по-късно излязла много щастлива и доволна. - Какво стана? - попитали я Херкулес и Казанова. - Ами попитах огледалото коя е най-красивата на света и то ми каза, че съм аз!!! След нея влязъл Херкулес. И той излязъл ухилен до уши. - Какво стана? - попитали го другите. - Попитах огледалото, кой е най-силния човек на света и то ми каза,че от мен по-силен няма! Влязъл Казанова. Излязъл омърлушен и умислен. - Какво стана????Защо си толкова тъжен?Пита ли нещо? - Питах...... - И какво? - Кой е тоя Бил Клинтън ? В хирургията докарват мутра помляна в автомобилна катастрофа. Ситуацията е много тежка, множество счупвания, рани .... Цяла нощ се потили хирурзите над него. Успяли да въстановят всичко освен едната му топка. Стоят всички над него замислени и си приказват: - Колеги, тоя утре ще излезе от упойка. Ще види, че му няма едната топка и ще ни изпозастреля всичките. - Ами, да му зашием един картоф, вместо топка.... Речено-сторено, зашили му един картоф. На сутринта мутрата излиза от упойка, всичко е нормално, възстановява се бързо и след няколко седмици е изписан от болницата. След няколко дни, мутрата се появява в болницата и носи пиене, ядене, дава пари на хирурзите, благодари им за успешното лечение. Хирурзите пийнали, хапнали и се отворили на откровения: - Слушай, пич! Ще извиняваш, обаче ние тука, вместо топка... Мутрата се пляска по челото и казва: - Ебаси... а аз се чудя, защо братоците хващат срамни въшки, а аз колорадски бръмбари...