Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Омъжена и вярна жена починала. Възкачила се на небето и там гледа Св. Петър.Той и вика: - Какво да те правя, не си изневерявала и си за рая. Ама толкова мъже си измъчила като не си им пускала , че си за ада. Ще ида да питам Господ к’во да те правя.Пък ти чакай да дойда и се скрии тука в храстите. Жената се скрила, ама дяволът я намерил и я опънал много здраво-чак звески здраво (: Върнал се Св. Петър и й вика: -Господ каза, ти да си избереш за къде си, е казвай, къде искаш? - А, ами аз искам тука в храстите да си стоя!
Семейни 2,324 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един водопроводчик при лекаря си на 31 декември: - Докторе, умирам от стомах... На доктора хич не му било до прегледи, дал му едно хапче и му казал: - Изпии това хапче, ако до 2 дни не се оправиш, ела пак. След една година доктора звъни на водопроводчика на 31 вечерта: - Моля те, голям проблем стана, правя официално събиране вкъщи, а тоалетната започна да връща, помагай!! Водопроводчикът отишъл на място, поогледал работата, хвърлил една таблетка в тоалетната и казал: - Ако до 2 дни не се оправи, обади се пак! Попитали едно циганче: - Моето момче какво искаш да станеш като пораснеш??? -Тигър - отговорило то.. А насреща му отговорили.. - Няма как мойто момче или сапунче или веро... Събрали се французин, германец, американец и наш бай Ганчо. Всеки започнал да се хвали с мъжкото си достойнство. Французинът: - Моят пенис е 18 сантиметра. Германецът: - Моят е 20 см. - и добавил - Нашите оръдия винаги са били мощни! Американецът: - Аз пък съм 22 см пенис! Кой сега е номер едно!!!??? Дошъл ред и на нашенеца. Другите, от нетърпеливост, взели да го натискат да казва по-бързо, че да стане ясно кой е победил... - 14 - измрънкал Ганьо. - Хи-хи-хи - злобно взели да се смеят останалите.. - Не "хи", а "фи"... - добавил българинът. Една мравка носи на гърба си гъсеница. Друга мравка я среща и я пита: — Какво е това на гърба ти? Мравката отговаря: — Нося си космодиск… Колкото повече ни заплашват, толкова по-малко обичаме. Интересно, излиза, че да обичаш някого без условия, означава, че не те интересува кой е той и какво прави! Излиза, че безусловната любов е същото като безразличие! Ричард Бах ("Едно")