Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Омъжена и вярна жена починала. Възкачила се на небето и там гледа Св. Петър.Той и вика: - Какво да те правя, не си изневерявала и си за рая. Ама толкова мъже си измъчила като не си им пускала , че си за ада. Ще ида да питам Господ к’во да те правя.Пък ти чакай да дойда и се скрии тука в храстите. Жената се скрила, ама дяволът я намерил и я опънал много здраво-чак звески здраво (: Върнал се Св. Петър и й вика: -Господ каза, ти да си избереш за къде си, е казвай, къде искаш? - А, ами аз искам тука в храстите да си стоя!
Семейни 2,323 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка си вървяла по улицата и пада в една канавка. Излиза от нея казва: - Е-е-е добре, че беше отворена, че нямаше да мога да изляза. И кво, разведе се с мъжа ти? Ми кво да правя. Когато се оженихме ми каза, че в кревата бил като кралски орел. Аз да не съм орнитолог да знам, че орелът чука три пъти в годината.. Журналист взима интервю от столетница-милионерка: — Как мислите, защо Господ Ви е дал възможност да доживеете до тази възраст? — Ами мисля, че е искал да изпита търпението на моите роднини… Госпожата на Иванчо влиза в класната стая и вижда на дъската нарисуван един член. Пита: - Ученици, кой го нарисува? След повтаряне на въпроса няколко пъти Иванчо си признал. - Иванчо, след часовете при мен в кабинета. Влиза Иванчо в кабинета, а отвън съучениците очакват да видят какво ще се случи. Минават пет, есет, петнадесет минути. На двадесетата минута Иванчо излиза целия разрошен, измачкан. Съучениците му го питат: - Какво стана? - Аз казвах ли ви, че винаги има нужда от малко реклама.. Монахиня доверила на игуменката, че има грешни помисли и се чувства грешна. Игуменката я препратила при местния епископ като й обяснила, че той е най-вещ по греховните въпроси. Отишла монахинята при епископа, оплакала му се, че се чувства грешна, а той я успокоил: - Съблечи се дъще, сега ще проверим. Съблекла се тя, той хубаво я опипал и й казал: - Дъще, няма външни белези, трябва вкараме грехометъра за най-сигурно. Опънал я хубаво епископа и я пратил да си ходи пречистена в метоха. На вратата я посрещнала игуменката: - Дъще, какво ти каза? - Ами, пробва ме с грехометъра… - …ах, мръсника, а мен от две години ме лъже,че е развален и ме кара да го продухвам.