Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седял си Иванчо в едно помещение мирно и спокойно. Минава марийка,ама натокана ,направена направо СТРАШНА. Иванчо тряснал една чикия на бързо и продължил да си седи там.. Минала още веденъж Марийка,минала два пъти,минала три пъти ,Иванчоо се чикий бил минала четвърти път ,Иванчо се разбеснял станал и викнал: -АЙЙЙЙ СТИГА БЕ НЕНАСИТНИЦА!
Иванчо и Марийка 3,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мисля, много мисля, следователно....се заблуждавам! В центъра на океана трети ден се носи малка лодка, в която седи мъж заобиколен от десет красиви голи жени...Всичко мрачно гледат във водата, мъжът за пореден път тъжно въздъхва: - Само още веднъж да я хвана златната риба - главата ще й откъсна! Това ли ми беше желанието: секс с най-хубавите жени в тиха романтична обстановка... Катаджия спита кола и вика: — Защо сте дали на кучето си да кара? — Извинете, но това куче не е мое, аз съм на стоп. Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложих лек грим, но все пак такъв, който да подчертае сините ми очи. Извадих любимата ми огърлица и си я сложих. Като се погледнах в огледалото осъзнах, че днес в офиса ще съм номер 1. Излязох от нас, вървях и виждах, че определено цялото ми старание има ефект. Стигнах до офиса, качих се в асансьора, а заедно с мен влезе и шефът ми. Но той успя да развали хубавото ми настроение само с едно изречение: - Какво си облякъл бе, Трифоне??? Попада един мъж в Рая и се смее.. Ангелът го пита: - На какво се смееш? - На хирурзите се смея - аз вече съм тук, а те долу още ме оперират...