Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако виновни няма, значи вече са на власт.
Бисери 3,548 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала — Не отваряйте на никого, ако някой почука паролата е „Ям люти чушки“. Но слочайно вълка чул паролата и след малко отишал да почука с престорен глас: — Отворете аз съм майка ви. Козлетата попитали за паролата, а той отговарил: — Ям люти чушки. Най-малкото козле казало: — Яж си ги, ние имаме шпионка!!! В България вече не се празнува Нова година. Ние празнуваме, че преживяхме старата. Трима борци живеели заедно... Винаги когато се напие единия другите го биели. Един ден той отишъл при останалите и им казал - Днеска ще се напия, не искам утре да сам посинен, ясно? - Добре - отговорили другите ... На другия ден тои пак е подут и син - Абе нали ви казах да не ме биете бе?! - Ми брат... като се върна пиян... не те набихме, като почна да ни псуваш, не те набихме... като се изсра посредата на хола, не те набихме... ама като взе клечки за зъби, заби ги в *****то и каза "това таралежче ще живее с нас" нямаше как! Според управляващите у нас вече няма бедност, но защо 45 процента от хората упорито не искат да забележат това! Тъща казва на зет си: - Кранчето в банята се повреди. - К`во ми пука къщата, да не е моя. - Котлонът не работи, поправи го. - К`во ми пука къщата да не е моя. Замислила се тъщата и му преписала къщата. - Котлонът не работи. - К`во ти пука къщата да не е твоя.