Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако виновни няма, значи вече са на власт.
Бисери 3,549 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян мъж към къщи върви по булевард Левски. Накрая му писва и спира едно такси. - На къде? - пита шофьора. - Булевард Левски!!! - Е, ние сме на булевард левски!!! Пияния хвърля 5 лева и казва на шофьора: - Айде лека и другия път да караш по-бавно!!! Звъни се на вратата. Отваря домакинята, на прага непознат мъж. - Извинете, нещо изведнъж ме заболя корема. Може ли да ползвам тоалетната, моля? - Как не ви е срам! Звъните на абсолютно непознати с такава молба! - Още веднъж извинете, моля. Права сте. По-добре ще е да се изсера в двора ви. Двама лекари мъж и жена се запознават на вечерен семинар. След семинара завършват с интимна вечеря. На сутринта дамата излиза от банята с вдигнати пред гърдите ръце без да ги е подсушила и мъжът я пита: - Ти да не си хирург? - Как позна? учудила се тя - Ами по начина по който си държиш ръцете след измиване. отговорил той - А ти да не си анестезиолог? го парирала тя - Ти пък как позна? - Ами снощи не усетих нищо! Пийва си биричката един човек и в това време търчи съседът му: - Може ли да взема кофа вода от твоя кладенец? - Може. След малко оня пак идва: - Може ли да взема още една кофа вода? - Вземай. Ситуацията се повтаря няколко пъти и накрая човекът с биричката пита: - Не разбирам. Имаш кладенец, а искаш вода от мене? - Тъщата паднала в моя кладенец, а водата й е само до брадичката... Да си поиграем на "бензиностанция" с блондинка. - Ела да си поиграем на "бензиностанция". Блондинката: - Как се играе тази игра? - Ами ти си колата, а аз съм бензиностанцията. Ще те заредя с бензин с маркуча ми... Блондинката: - Бива, ама да е безоловен...