Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Нова Година в еврейската детска градина. Дядо Мраз влиза с пълен чувал. - Здравейте, дечица! - Здравей, Дядо Мраз! - Някой иска ли да си купи от тези чудесни подаръци?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако виновни няма, значи вече са на власт.
Бисери
03.10.2017
3,549 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пиян мъж към къщи върви по булевард Левски. Накрая му писва и спира едно такси. - На къде? - пита шофьора. - Булевард Левски!!! - Е, ние сме на булевард левски!!! Пияния хвърля 5 лева и казва на шофьора: - Айде лека и другия път да караш по-бавно!!!
Звъни се на вратата. Отваря домакинята, на прага непознат мъж. - Извинете, нещо изведнъж ме заболя корема. Може ли да ползвам тоалетната, моля? - Как не ви е срам! Звъните на абсолютно непознати с такава молба! - Още веднъж извинете, моля. Права сте. По-добре ще е да се изсера в двора ви.
Двама лекари мъж и жена се запознават на вечерен семинар. След семинара завършват с интимна вечеря. На сутринта дамата излиза от банята с вдигнати пред гърдите ръце без да ги е подсушила и мъжът я пита: - Ти да не си хирург? - Как позна? учудила се тя - Ами по начина по който си държиш ръцете след измиване. отговорил той - А ти да не си анестезиолог? го парирала тя - Ти пък как позна? - Ами снощи не усетих нищо!
Пийва си биричката един човек и в това време търчи съседът му: - Може ли да взема кофа вода от твоя кладенец? - Може. След малко оня пак идва: - Може ли да взема още една кофа вода? - Вземай. Ситуацията се повтаря няколко пъти и накрая човекът с биричката пита: - Не разбирам. Имаш кладенец, а искаш вода от мене? - Тъщата паднала в моя кладенец, а водата й е само до брадичката...
Да си поиграем на "бензиностанция" с блондинка. - Ела да си поиграем на "бензиностанция". Блондинката: - Как се играе тази игра? - Ами ти си колата, а аз съм бензиностанцията. Ще те заредя с бензин с маркуча ми... Блондинката: - Бива, ама да е безоловен...