Горбачов, Рейгън и Тато ги извикал Господ. Първо повикал Горбачов. След малко руснака излиза и реве.<BR>
- Какво стана бе?<BR>
- Ами Господ ми каза, че ако не съм престанел да казвам на хората, че не съществува щял да хвърли едно топче и да натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Съветски Съюз...<BR>
Влиза Рейгън. След малко излиза и той ревящ:<BR>
- С тебе пък какво?<BR>
- Господ ми каза, че ако не науча хората си, че не всичко е пари и бизнес ще хвърли едно топче, ще натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Америка...<BR>
На ред идва Тато. След малко излиза и се хили като заклан:<BR>
- ?!?!?!?<BR>
- Ей, ебати майтапа!<BR>
- Какво бе?<BR>
- Ами Господ ми каза, че ако не науча българите да не крадат и да не произвеждат некачествени стоки и...<BR>
- Добре де и какво натам?<BR>
- ’ми свих му топчето, а на копчето пишеше Made in Bulgaria!