Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Горбачов, Рейгън и Тато ги извикал Господ. Първо повикал Горбачов. След малко руснака излиза и реве.<BR> - Какво стана бе?<BR> - Ами Господ ми каза, че ако не съм престанел да казвам на хората, че не съществува щял да хвърли едно топче и да натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Съветски Съюз...<BR> Влиза Рейгън. След малко излиза и той ревящ:<BR> - С тебе пък какво?<BR> - Господ ми каза, че ако не науча хората си, че не всичко е пари и бизнес ще хвърли едно топче, ще натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Америка...<BR> На ред идва Тато. След малко излиза и се хили като заклан:<BR> - ?!?!?!?<BR> - Ей, ебати майтапа!<BR> - Какво бе?<BR> - Ами Господ ми каза, че ако не науча българите да не крадат и да не произвеждат некачествени стоки и...<BR> - Добре де и какво натам?<BR> - ’ми свих му топчето, а на копчето пишеше Made in Bulgaria!
Семейни 1,520 прегледа
Следващ →

Още вицове