Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейство честват 50 годишния си юбилей. Мъжът се прибира подарява роза и казва: - Скъпа когато беше на 20 години беше красива като тази роза. После и подава една бутилка шампанско: - Когато беше на 30 години беше буйна като това шампанско. След това и дава кутия бонбони и казва: - Когато беше на 40 беше сладка като тези бонбони. Накрая вади бурканче кисело мляко и й казва: - Мила сега пък когато си на 50 години си кисела като туй мляко. Съпругата обидена от тези негови думи отвръща: - Когато бях на 20, като тази роза ти я подаряваше на други. На 30 бях буйна като туй шампанско но ти го пиеше с твоите приятели. На 40 години бях сладка като тези бонбони но ти беше диабетик. А сега когато съм на 50 и съм кисела като това кисело мляко защо мама му стара няма една краставица да направим един таратор?
Семейни 3,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всяка сутрин се будя, планирайки да бъде продуктивен и полезен, а после един глас в главата ми се разсмива: "много добър виц" и се смеем и се смеем толкова, че се уморявам и отивам да си дремна. Полезен съвет за мъжете. Преди да почнете да наричате жена Зайче, помислете дали ще ви стигне зелето и дали няма да ви подведе моркова. Христо Стоичков отива в един бар в Ню Йорк и казва на келнера: - Ей Ти! ... веднага му носят 8 чая. Един борец, с уокмен, отива на фризьор. Сяда на стола и фризьорката започва да го подстригва, но стигнала до слушалките и го помолила да ги махне. Борецът, обаче, категорично отказал и фризьорката продължила работата си от другата страна на слушалките, но пак стигнала до тях и решила да ги махне на своя глава... Изведнъж борецът започнал да се олюлява, да посинява и накрая се строполил мъртъв на земята... В доклада на полицията за вещите на загиналия, наред с другото, пишело: "1бр Уокмен с касета, на която са записани многократно думите: `Дишай` и `Издишай`..." Три лястовици летели и си говорели. Първата: - Аз ще завия на ляво. Втората: - А, аз на дясно. Третата: - Еми аз ще ви последвам.