Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
рекуш а ти река ма не ти рекуш оти ако беше рекъл че ти рекуш чеше речеш че ти рекух та за тава рекуш а не ти река!! :) (Бански диалект)
Разни 1,609 прегледа
Следващ →

Още вицове

Излиза, че циганите, които гласуват срещу пари са по-умни от другите, които гласуват срещу голи обещания... Един колега го помолили да уреди някаква бременна за нещо си. Той я уредил за аборт, а после се оказало, че трябвало да я уреди да лежи за задържане... Иванчо пита майка си: - Мамо, вярно ли е че Петърчо има пра-пра-пра-прабаба? - Не, момчето ми, той просто заеква! Старшината влиза в помещението на новобранците и вижда на пода един фас. Нервно пита: - Чий е този фас? Никой не отговаря. Повтаря въпроса с още по-висок тон. Никой не отговаря. Започва да вика. И тогава един новобранец казва: - Ничий е, господин старшина. Можете да го взмете! Един селянин спукал гума и слезнал да я сваля. Покрай него минава борец и го пита какво прави. - Свалям гумата - казал селянина. Борецът казал: - Сваляй по-бързо, аз взимам касетофона и се омитаме.