Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира кола и какво да види - кара я змей. Шашнат, полицаят казва: - Я ми дъхни! Змеят: - Абе, ти да не си пиян?!
Полицаи 3,550 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутри си спретнали купон. Едната от мутрите довела и жена си. Естествено, разговорите се въртели около насилието, наркотиците и прочие. Накрая жената не издържала: - Абе, вие не можете ли да говорите за нещо по-културно?! Миг мълчание, и един се обадил: - Помните ли как го пребихме оня, в лицето беше станал като картина на Пикасо... - Добре, добре-прекъснала го изнервена дамата - я по-добре някаква музикална тема! Пак кратко мълчание, и се обажда друг: - А помните ли колко наркотик пренесохме в онова виолончело?... - Абе, вие не можете ли да говорите за нещо чисто и възвишено? След кратко смущение се обажда трети: - А помните ли как го очистихме оня на Витоша?... Чета из новините заглавие: "Порносайтовете губят предишната си популярност!" Мисля си, хубаво де, какво толкова, просто имах доста натоварена седмица в работата. Иванчо казва на майка си: — Мамо, искам братче. — Добре, ще имаш братче. Иванчо звъни на баща си: — Ало, тате, уредих ти секса. От теб искам барабан и флумастери. Иванчо сяда на една пейка до бременна жена. Той я пита: - Какво имаш в корема? А тя му отговаря: - Бебе. - А обичаш ли го - пита пак Иванчо. - Много - отговаря пак жената. - Ами тогава защо си го изяла? Бай Ганьо,турчина и американеца пътували в самолет. По едно време самолета натежал и пилота казал, че всеки трябва да хвърли по нещо за да се олекоти самолета. Американеца хвърлил лаптопа си. Другите гопопитали защо хвърлил точно лаптопа. Той казал: - Еми в Америка имаме много такива! Турчина хвърлили парче лукум. Питали го, защо го хвърлил. Той отвърнал: - В Турция имаме много такива! Дошъл ред на Бай Ганьо. Поогледал се, поопипал се по джобовете та взел, че метнал турчина. Американеца го питал: - Що метна турчина? - В България имаме много такива!!!