Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Интервю с един овчар: - Чичо, как минава един твой ден? - Рано извеждам овцете, вадя шише ракия и пия... - Чичо, този очерк ще го четат и деца. Вместо шише казвайте книга. - Добре. Рано изваждам овцете, вадя си книгата и чета. По обяд идва Генко с неговата книга и заедно я четем. Следобед отиваме до книжарницата и си взимаме две книги за до вечерта. А вечер отиваме при Ванката и там четем негови ръкописи.
Професионални 3,377 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечтата на всяка жена: Трябва ми силен мъж...във всяко отношение, но да има и една-единствена слабост - АЗ! - Поддържам малко домакинство:Две крави, свине, овце, гъски... и още малко животни... Дайте акъл, как да си оправя отношенията със съседите отдолу? Отишло едно чукчи в Москва на пазар Влиза в магазин за дрехи и вижда гащи.Пита продавачката: -Какво е това? -Гащи-отговорила му тя -А те за какво служат-попитал я чукчито -Ами как за какво-с тях е по-хигенично и по-топло! Решило чукчито да си купи.Метнал се на шеината и тръгнал да се прибира По едно враме му се приходило по голяма нужда.Свършил си работата той- гледа-нямя нищо! -Брей-наистина било хигиенично! Седнал -Брей и как топли! Мутрата отишла за риба, хванала златната рибка - чудила се кво да я прави ,накрая решил да я притопи и да си направи ланец! Исус Христос повел учениците си на разходка в планината. Когато я наближили Исус казал: - Нека всеки вземе по един камък и да го носи към върха! Всички взели големи камъни, само Юда взел малък. Когато изкачили върха Исус попитал: - Ученици, гладни ли сте? - Да-а-а! - Нека тогава всеки камък да се превърне в хляб! Всички се наяли само Юда останал гладен. На другия ден Исус пак повел учениците си на разходка,и когато стигнали до планината той отново им казал: - Нека всеки вземе по един камък и да го носи към върха! Всички взели големи камъни, само Юда взел един огромен. Когато изкачили върха Исус попитал: - Ученици, гладни ли сте? - Да-а-а! - E ми аз тука нося едни вафлички!