Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два хамелеона се срещат и единя пита другия: - Защо си така запъхтян? От къде идваш? - Бях на дискотека...
Животни 3,163 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена среща в антрето пияния си мъж: - Какво си пил? - Не съм пил. - Виждам те, че си пил! - Не съм бе! - Виж се, че даже залиташ! - Не съм пил! - Добре, кажи Гибралтар! - Добре де, пил съм. Градски автобус. Пътува човек с голям ротвайлер. Минава контролата. — Билетчето. — Заповядайте. — И за кучето трябва билет. — Ами аз му казах, но то не иска да си перфорира. Ако искате, изхвърлете го от автобуса. Отива жена в бюрото по труда да кандидатства за работа като учителка. Служителят я пита: - Какво сте завършила? Тя: - ПУИ! Служителя - ??? Тя: - Пловдивски учителски институт. Служителя - ..Добре, че не сте завършила в Хасково... Както си вървяли два червея, видяли една чиния със спагети. По-младия казал на по-стария: -Дядо, гледай - групов секс! Левскар , цесекар и фен на Локомотив отишли на врачка да разберат кой ще е шампион тази година.Врачката им казала : - Ще хвърляме стотинка. Ако се падне "ези", Левски ще е шампион, ако се падне "тура", ЦСКА. В това време локомотивецът със неразбиране я попитал: - А кога локото ще станат шампиони ? Врачката му отговорила : - Когато се падне на калъч.