Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пияница влиза в кръчмата, сяда на бара, изважда един будилник и започва да пие. След известно време и неопределено количество алкохол поглежда бутилника и казва: - Два. Време е да си ходя. - Какво, два часа ли стана вече? - пита барманът. - Не, станаха два будилника.
Пиянски 2,385 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Госпожице, може ли да се запозная с вас? - С непознати мъже на улицата не се запознавам? - А къде? - Не знам... Може би в леглото? Някакъв тип си "играе със себе си", обаче все не може да свърши и накрая се провиква разочарован: - Господи, вече и сам на себе си не се харесвам! Попитали англичанина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ги раздам на сто английски деца! Попитали французина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ги раздам на сто красиви френски момичета! Попитали българина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ям изям колкото мога, а тези които не мога да изям ще ги нахапя - никой да не ги яде! В аптека влиза един господин: - Добър ден. Два килограма риба, моля. - Това е аптека, господине. Риба не продаваме. След малко идва същия господин: - Добър ден. Един килограм риба, моля. - Нали Ви казах, че това е аптека. Риба не продаваме. Господинът си тръгва. След малко обаче пак се връща: - Абе дайте ми поне едно рибе, моля! Аптекарката, вече ядосана, го изгонва и слага табелка на вратата: "РИБА НЯМА". Господинът обаче се връща след малко, отваря вратата на аптеката и казва: - Значи все пак е имало риба!!! Иванчо поканил Марийка на купон . По време на купона Иванчо направил и направил комплимент : - Много си хубава тази вечер! Тя да се направи на интересна отговорила : - Жалко, че не може да се каже същото и за теб! - Тогава излъжи, като мен ... - отговорил и Иванчо.