Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Домакина към госта: - Да ви света на стълбището? - Не, благодаря, вече се изтърколих долу.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Мислех, че ще ми подарите торта, от която ще излезе момиче. - Не, ще ти подарим момиче, от което ще излезе торта.
Черен хумор
03.10.2017
1,774 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стрешнали се двама приятели едият пеш, другият с автомобил. Този с колата попитал: - Как си, какво правиш? Другия: - Нищо, разхождам се? А ти? - Аз разхождам две мадами, те са малко грозновати, но като пийнеш стават. Този дето бил пеш се навел, погледнал на задната седалка и казал: - Брато, аз толкова не мога да изпия.
Красива студенка по медицина /вероятно блондинка/ е на изпит. Професора я пита : - Колежке, какъв е обема на еякулата при мъжа? След кратък размисъл студентка отговаря: - Глътка, глътка и половина.
На входа на психиатрична клиника се срещат двама психиатри. Първият: - Иванов, абе ти видя ли на паркинга един мъж стои по цял ден. Вторият: - Не се притеснявай, Петров. Тоя ми е клиент. Мисли се за лека кола.... Първият: - Аха, разбирам, а ти с какво го лекуваш? Вторият: - Въобще не го лекувам. Аз с него идвам и си отивам от работа...
Таткото много искаше момченце… Майката много искаше момиченце… И така им се роди Азис…
Идва габровец в София. Седнал в ресторант и казал на сервитьорката: - Искам нещо за 1 лев! - Съжалявам, но ястия на четири части не сервираме!