Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един кандидатства за сапьорския батальон. Питат го: - Колко пъти сте били женен? - 5 пъти. Не го взели...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
След вечеря жена решава най-после да поговори директно с мъжа си: - Пешо, аз съм сигурна, че ми изневеряваш!! Знам с кого, а се досещам и къде, обаче никак не мога да разбера - с какво???!!
Семейни
03.10.2017
2,859 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мутра се връща от зъболекър, дояло му се, купил си един кроасан и казал на спътника си: - Брато, изчакай ме тука - и отишъл в храстите. Минават 10-15 мин, но не излиза от там. Другата мутра отива да види какво е станало и какво да види - оня клекнал и се мъчи да си напъха кроасана: - Брато, какво правиш с тоя кроасан? - попитал той. - Ми зъболекаря ми каза ако огладнея да ям от другата страна!
- Шерлок Холмс, с вашия талант можеше отдавна да сте вкарали зад решетките всички лондонски престъпници? Защо досега не сте го направили? - Елементарно, Уотсън! Ако го направя, то от кой ще си купувам опиум за любимата лула?
Две мутри си говорят. - Заради мен ГДБОП и ДАНС се карат! - Наистина ли? - Да, всеки вика: "Ти се занимавай с него!", най-много да пием по кафе с тях. - Че с кво се занимават тогава? - ДАНС с журналистите, ГДБОП с блогърите...
- Четирите новородени близначета ли плачат толкова силно? - Не. Баща им!
Каква е разликата между бразилския футбол и българския? Бразилците седят пред телевизора, гледат играта на своя национален и си мислят: "Провървяло им е на момчетата, за националния играят." Нашите футболисти тичат по игрището с топката и мислят: "Провървяло им е на момчетата, седят си сега с биричката пред телевизора."