Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена пита съпруга си: - Скъпи, искаш ли за закуска препечена филийка, кафе и портокалов сок? - Ох, скъпа! От тая виагра нищо не ми се яде! На обяд пак се повтаря същото: - Скъпи, искаш ли супичка, пържолка? - Ох, мила, от тая виагра нещо ми е кофти на стомаха. Не ми се яде! За вечеря - пак същата история... - О, не скъпа, от тази виагра не ми се хапва нищо! - Ааа, стига вече! А моят стомах вече стърже! Писна ми! Слизай!
Семейни 3,183 прегледа
Следващ →

Още вицове

Поздравления! Чух, че си се развел! ! ! - Аха. - Защо не се радваш? Толкова ти беше мерак! - Помниш ли, че ти бях казал, че ще ходим на круиз! - Да. - Един ден, като бях с моята вече бивша жена стояхме на палубата, когато зад борда падна едно момченце, син на мултимилионер. Нещастният баща, се оказа, че не може да плува и се молеше някой да спаси сина му, но в този момент в морето просто гъмжеше от акули и никой от моряците не се осмеляваше да скочи във водата. И изведнъж в отчаян порив моята жена скача при момченцето, точно ги изтеглят с въже под носа на акулите. Бащата на момчето е на седмото небе от щастие. Веднага й написа чек за пет милиона долара и й предложи доста добро място в негова компания, а сега май ще се и жени за нея. Моята жена за нула време стана знаменитост, раздава наляво надясно автографи, а с мен се разведе, и нито цент ми остави. Ето такава е женската благодарност! А аз я бутнах зад борда! Всеки път като отидеха до Мол-а, момичетата от балет Магаданс по навик започваха да танцуват по ескалаторите. Възрастна жена се качва в автобуса. Един мъж тръгва да става, но тя слага ръка върху рамото му и казва: - Стойте си! На следващата спирка той пак тръгва да става, но тя отново: - Стойте си! След няколко спирки мъжът жално пита: - Извинете, а кога ще можеда стана? Вече четвърта спирка изпускам... Марс и Сникерс отдавна вече са победили Маркс и Енгелс! Две момчета се напушили като кучета. Вървят си и какво да видят - отсреща патрулка! - Какво да правим?!? - панически пита единият. - Спокойно - отвръща другият - усмихвай се, аз също ще се усмихвам, те ще видят, че сме добре и ще си отминат. И така, усмихнали се те... Минали 10, 15, 20 минути... Едното момче казало на другото: - Стига си се хилил бе, в патрулката сме!