Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бай Славчо разказва за първия си път: "Бях 13 годишен, нашите ме изпратиха на ученически лагер. Там се запознах с една мадама, тя беше най-много годинка по-малка от мене. Вечерта се натискахме зад столовата. Дори се опитах да й пусна език, почти се получи. На другия ден тя взела, че разказала на приятелките си, те на дружинните, а те взели че се обадили на родителското тяло на мацката. Баща й пристигна точно след час и половина и като ме подгони... Прескочих оградата и се втурнах в гората, ама и той по мене, упорито копеле се оказа, поне 5 км ме гони, но му избягах. Късно вечерта посмях да се прибера в лагера. Девойчето ме чакаше, за да ми се извини. Каза, да не се сърдя на баща й, че с него много ще се харесаме, бил треньор по лека атлетика. Явно съм му направил добро впечатление."
Семейни 3,234 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нова секретарка отива за първи ден в офиса. Появява се 15мин. преди началото на работния ден, отваря прозорците широко. Влиза шефа и започва да се оплаква. -Ауууу, моля Ви, веднага ги затваряйте тия прозорци. Толкова е студено тук и това течение. Аз съм се родил недоносен и лесно настивам. Ден втори. Отново отива по-рано, носи и ел. печка, която включва на макс. Шефа идва: -Каквя е тая сауна така, печки-мечки, нали Ви казах, че съм недоносен, с капризно здраве и лесно се претоплям. Ден трети. Шефа влиза и вижда секретарката си небрежно полегнала на дивана, разчекната, със свалени прашки, но преди да каже каквото и да било, тя му подвиква: -Айде, влизай най-после да те донося, че ми писна от тебе! Гарабед и жена му Хрипсиме на сръбската митница. Гарабед се приближава до митничаря и пита: - Г-н митничар, аз, такова мога ли да пренеса 110 килограма злато през границата? - Ти луд ли си бе - естествено, че не! -сопнал се митничаря - Хрипсиме, злато мое ти оставаш тук!-зарадван се провикнал Гарабед. Жена се кара на мъжа си: - Виж се колко си пропаднал, само пиеш и пиеш - изобщо не мога да продължавам да живея с теб - още утре отивам и подавам молба за развод! - Добре бе, върви подай молба и после като излезеш на площада хората ще викат - виждате ли я тая и Киро пияницата даже я остави.... Блондинка кара колата си в насрещното платно.По едно време я спират от КАТ и я питат: - На къде си тръгнала? - Абе не знам, ама сигурно е много лошо място, щом всички се връщат оттам. Ако има нещо по-ценно от щастието, по-невинно и красиво от любовта и по-прекрасно от живота, то нека то да бъде твое!