Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хубавото на Рая е, че не всички жени попадат там иначе щеше да бъде голям Ад.
Бисери 3,180 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, не мога да задоволя жена си. Тя иска по десет пъти на ден ... - Каквооо? !? - Пари, докторе, пари ... - Сине, как се казва директора на училището ти? - Не знам. - А фамилията на класната ти? - Не помня. - Ама си и ти! На 15 години си, а само:"не знам, не помня!" Надявам се, че помниш поне в кой клас учиш? - В трети "Б". - Слава Богу! А аз мислех, че си пълен дебил... - Читателите се жалват, че в списанието има прекалено много реклами... - Да са благодарни, че нямаме изскачащи прозорци! Манго и Гюлбие решили да правят секс. Къде, къде? На железопътната линия. Почнали да се ебат, но влакът идва. Свирил машиниста, свирил, ама Манго не ебавал да става. Тогава машинистът слязъл от влака, отишъл при Манго и рекъл: -Бива ли, бе Манго така? Цял влак да спираш. А Манго отговорил: -Да спира, който ще. Аз не мога. Богата тъща казва на зетя си: - Зетко, ето ти сто хиляди лева. Прави - струвай, само искам да ме погребеш много богато и да ми направиш скъп мраморен паметник. На следващата сутрин зетят отива рано при тъщата си и казва: - Направих всичко както ми нареди. Прави - струвай, погребението е днес в 12 часа.