Генко:
- Хайде да отидем на някой клуб, където има евтина биричка и такцуват хубави мацки.
Неделчо:
- Човеко, това е утопия...
Генко:
- Не съм ходил там, но да отидем значи.
-Помниш ли Гицо, на какви изтезания бяхме подложени 45 години ние жените по време на комунизма?Моя мъж беше партиен секретар и все повтаряше:пусни радиоточката да чуем какво ще каже другаря Тодор Живков!
-Помня,Пено.Голям тормоз беше. И моя все ми викаше: пусни по -силно радиоточката, бай Тошо да си дрънка ,че да не разберат децата в другата стая как ние се оправяме...