Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разговор между двама: - Ти кога разбра че си бисексуален? - Когато за пръв път спах с жена!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Той ми звънна рано сутринта. Плачеше. Обясняваше ми се в любов. А аз горката мълчах. Мълчах и се опитвах да си спомня къде се натрясках снощи, и кой е този нещастник, който ридае в слушалката…
Разни
03.10.2017
1,924 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървят двама през пустинята и умират от жажда . По едно време гледат в далечината кладенец и тръгват да бягат със страшна сила към него . Стигнали и се надвесили от горе му обаче нищо не се вижда. - Дай да хвърлим един малък камък - казал единия - за да чуем колко е дълбоко. Хвърлили го те ама нищо. - Да хвърлим един по-голям ! - казал другия. Хвърлили го, ама пак нищо . Накрая видяли една траверса и с голям зор я замъкнали и я пуснали . Пак нищо . По едно време гледат една овца бяга към тях и хоп, скочила в кладенеца . Те двамата се опулили. В това време минава един овчар и ги пита : - Абе да сте виждали една овца ? И единия казал : - Да бе току що скочи в кладенеца! А овчаря : - Ба си мамата, така яко я бях вързал за една траверса.
На една жена мъжът умрял, тя отишла на спиритически сеанс, за да поговори с него. Всичко се случило както трябва и във въздуха се появил призракът на мъжа й: - Скъпи, как си? - Добре, всичко е наред! - Там по-добре ли ти е, отколкото с мен? - О, да, много по-добре... Жената през сълзи: - Да знаеш как ми се иска и аз да разбера как е там в рая... - Къв рай бе? Аз съм в ада!
Снощи при катастрофа между две машрутни таксита в София са ранени над 88 пътници.
Две блондинки разговарят: - Интересно какво ли са намирали жените в мъжете преди време? - Преди колко време? - Преди да измислят парите…
На Иванчо ббаа му открива собствен колбасарски цех. Взел и Иванчо с него. Виждаш ли Иванчо от единия край влиза теле, а от другия салам излиза. Иванчо: -А ако вкараме салам? Да Иванчо на майка ти салам вкарах, а теле излезе.