Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си двама: - Аз съм банкер, и за мой срам трябва да си призная, че в театър не съм стъпвал 20 години. - Не се притеснявайте, - казва другият, - аз съм актьор, и аз също последните 20 години не съм бил в банка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Какво се казва за алкохолик, който е престанал да пие? - Лека му пръст.
Разни
03.10.2017
1,960 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Господин капитан, защо повечето кораби носят женски имена? - Ако знаехте колко трудно се управляват, нямаше да задавате глупави въпроси.
Попаднали французина, англичанина и българина на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал: — Ясно е, че ще ви сготвиме, но ви давам един шанс да се спасите: ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем. Минала седмицата, излиза французина, влачи празна торба и кучето припка след него. — Изяде ли кучето месото? – питат го. — Изяде го. — Е, говори ли кучето френски? — Емиии… , не. Хоп – в казана. Излиза англичанина, влачи празна торба, кучето върви отзад. — Изяде ли кучето месото? – питат го. — Изяде го. — Е, говори ли кучето английски? — Емиии… , не. Хайде и той в казана. Излиза българина, влачи празна торба, кучето се тътри след него. — Изяде ли кучето месото? – питат и него. — Изяде го. А отзад кучето: — Лъже, неговата майка!
Две змии изпълзяли от един ресторант. По едно време едната видимо неспокойна,попитала другата: -Как мислиш,аз отровна ли съм? -Ами,отровна си,разбира се! -Спукана ми е работата! -Защо,колежке? -Прехапах си езика!!
Чапаев и Ана Картечарката си говорят: - Абе, Ана, защо на Петка му е толкова бухнала и елегантна напоследък косата? - Защото всяка вечер си втрива в нея яйца! - Брей, голям гимнастик бил той…
Момче и момиче се оженили. Отиват на гости у родителите й . Младоженецът сяда и казва : - Първо : всеки месец ще се напивам като свиня в къщата! Бащата недоволства : - Ама, как може такова нещо ... да пиеш алкохол? ! - КАЗАХ !- извиква мъжът, удряйки с ръка по масата. Продължил : - Един път в месеца, ще излизам от къщи и няма да казвам, нито къде отивам, нито защо отивам, нито кога ще се върна! - Ама не може така, да оставяш жената сама вкъщи ами ако се случи нещо? - протестира сестрата на младоженката. - КАЗАХ ! - отново удря по масата мъжът. - Един път в месеца - продължава той - ще пребивам жената! - Ама не може така ами ако й счупиш нещо ? - пита брат й. - КАЗАХ ! - изкрясква мъжът, като отново прасва масата с юмрук. - И последно - един път на месеца, ще спя с тъщата! Отново бащата се обажда : - Ама не може, тя ми е жена! Тъщата се провиква : - КАЗА!