Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
10 Божи заповеди на мързеливеца: 1. Човек се ражда уморен и живее, за да си отпочине! 2. Обичай кревата си като самия себе си! 3. Денем почивай, за да можеш нощем да се наспиш! 4. Не работи - работата убива! 5. Ако видиш някой да си почива - помогни му! 6. Работи по-малко, отколкото можеш, а онова, което можеш, отстъпи другиму! 7. Спасението е в хладната сянка - от почивка никой не е умрял! 8. Работата носи болести - недей да умираш млад! 9. Когато случайно ти се прииска да поработиш, седни, почакай, ще видиш, че ще ти мине! 10. Когато видиш някъде да ядат и пият - приближи се, ако видиш, че работят - тръгни си да не пречиш.
Разни 2,284 прегледа
Следващ →

Още вицове

Последната мисъл на алпиниста: "Защо ли не станах шахматист?" Жена пита прибралия се мъж: - Къде беше? - На сватба. Уф, как си напоркахме, не можеш да си представиш направо... - Защо да не мога пък? - Можеш ли? - Ами като те гледам в тази булчинска рокля, защо да не мога... - Ама ти какво, да не искаш да спиш с мен без презерватив? - А ти в ресторанта да не би да яде тортата с кутията? Българския отбор по водна топка отива на турне в чужбина.<BR>На мача - българин хваща топката и започва да плува към противниковата врата. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже един, втори, трети...<BR>От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже още двама. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият стига до вратата, замахва, удар и - гол! Отива при треньора и му казва:<BR>- К’во искаш бе тренер, не виде ли че вкарах гол?<BR>Треньора:<BR>- Абе ти вкара гол, ама Спас се удави. Вуте и Пена живяли на края на селото, близо до гората. Един ден Пена се прибира вкъщи изнемощяла, чорлава, мръсна...Вуте я пита: -Пено, к’во ти е ма, шо си такаа? -Мале, Вуте да ти разпраам ’ко ми се случи! Прибирам се от градо, ама за по-преко минах през гората. И както си вървя изведнъж пред мене изкача Гиле. -И к’во? - пита я Вуте -И оня ми вика: "Ке те пуснем, ама или ке ми пееш, или ке прайш секс с мене!" -И ти к’во? - пита Вуте -’ба, ше му пееем на тоо простак!