Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Имам хардуерен проблем - количеството течност в едно от периферните устройства започна много да намалява.Добре,че наблизо има сервиз,който още работи.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Провели социалогическо проучване в УНСС, СУ и ТУ какво е това "Cyber Sex" - В УНСС като чули въпроса отговорили - Sex каквооооо????? - В СУ и там така - Sex каквооооо????? А в ТУ като ги попитали те се изненадали: - Cyber каквооооооо???????
Разни
03.10.2017
1,700 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две млади приятелки си говорят: - Мисля, че моя пак започва да подозира, че имам любовник. - И как се измъкваш в такива случаи? - Много просто, щом започнат да му се появяват подозрения и сменям любовника!
Тича си лисицата през гората и вижда - вълкът, опечален и намръщен. - Кво става, Вълчо? - Ходи до онзи храст и сама ще разбереш. Отива лисицата до храста. Зад храста седи ламята Спаска. Ламята казва: - Дааа, ти коя си? - Ами лисицата... - Такаааа, записваме - ли-си-ца-та. Утре ела в 12.00, да те изям. Въпроси има ли? - Не.... Върви лисицата по пътеката и реве. Среща мечката. Пратила я и нея при храста. С мечката се случило същото, само че й дали друг час за изяждане. Върви мечката из гората, гадно й е.....По едно време срещнала заека. Решила, да го прекара и него. Пратила го при храста. Тича заекът при храста. - Кой си ти? - пита ламята. - Заекът. - Такаааа, записваме - за-е-к. Утре в 17.00 да си тук, за да те изям. Въпроси, има ли? - Има - може ли, да не дойда? - Може, за-драс-квамееееее...
Три мравки взели последни заплати преди да напуснат работа и се събрали да споделят коя какво ще си купи. Първата казала: - Аз ще си взема една огромна пържола и ще си е ям цяла зима. Втората казала: - Аз пък ще си взема новия албум на Bony M. И третата казала: - Аз пък нищо няма да си взема. И така се разделили трите колежки като се разбрали да се видят догодина по същтото време. Дошло време за срещата и мравките се събрали. Първата казала, подсмърчайки: - На мен някой ми открадна пържолата. Втората казала: - На мен пък ми откраднаха касетката. Третата се уригнала и казала: - Маа Бейкър!
Скандинавец си говори с турист: - При нас зимата е много хубава, но е много дълга, докато лятото е много кратко. Миналата година беше в събота.
Начеваща скулпторка вае фигурата на Аполон. Влиза професорът, оглежда творбата и казва: - Добре! Много добре! Но защо смятате, че Аполон е мюсюлманин?