Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Провели социалогическо проучване в УНСС, СУ и ТУ какво е това "Cyber Sex" - В УНСС като чули въпроса отговорили - Sex каквооооо????? - В СУ и там така - Sex каквооооо????? А в ТУ като ги попитали те се изненадали: - Cyber каквооооооо???????
Разни 1,700 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две млади приятелки си говорят: - Мисля, че моя пак започва да подозира, че имам любовник. - И как се измъкваш в такива случаи? - Много просто, щом започнат да му се появяват подозрения и сменям любовника! Тича си лисицата през гората и вижда - вълкът, опечален и намръщен. - Кво става, Вълчо? - Ходи до онзи храст и сама ще разбереш. Отива лисицата до храста. Зад храста седи ламята Спаска. Ламята казва: - Дааа, ти коя си? - Ами лисицата... - Такаааа, записваме - ли-си-ца-та. Утре ела в 12.00, да те изям. Въпроси има ли? - Не.... Върви лисицата по пътеката и реве. Среща мечката. Пратила я и нея при храста. С мечката се случило същото, само че й дали друг час за изяждане. Върви мечката из гората, гадно й е.....По едно време срещнала заека. Решила, да го прекара и него. Пратила го при храста. Тича заекът при храста. - Кой си ти? - пита ламята. - Заекът. - Такаааа, записваме - за-е-к. Утре в 17.00 да си тук, за да те изям. Въпроси, има ли? - Има - може ли, да не дойда? - Може, за-драс-квамееееее... Три мравки взели последни заплати преди да напуснат работа и се събрали да споделят коя какво ще си купи. Първата казала: - Аз ще си взема една огромна пържола и ще си е ям цяла зима. Втората казала: - Аз пък ще си взема новия албум на Bony M. И третата казала: - Аз пък нищо няма да си взема. И така се разделили трите колежки като се разбрали да се видят догодина по същтото време. Дошло време за срещата и мравките се събрали. Първата казала, подсмърчайки: - На мен някой ми открадна пържолата. Втората казала: - На мен пък ми откраднаха касетката. Третата се уригнала и казала: - Маа Бейкър! Скандинавец си говори с турист: - При нас зимата е много хубава, но е много дълга, докато лятото е много кратко. Миналата година беше в събота. Начеваща скулпторка вае фигурата на Аполон. Влиза професорът, оглежда творбата и казва: - Добре! Много добре! Но защо смятате, че Аполон е мюсюлманин?