Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съвестта ми е чиста... защото не я използвам.
Разни 2,027 прегледа
Следващ →

Още вицове

Буря. Корабът се носи над рифовете и всеки момент ще се разбие на трески. Вик от командния мостик: - Спасявайте се кой както може! Всички зад борда! - А който не може да плува? - Ела тук... Хващай руля!... Посред нощ някой силно чука на фургона на директора: - Циркът гори, циркът гори! - Веднага събудете гълтача на огън! - Защо техноманиак не може да открадне автомобил? - Защото, като се включи алармата той почва да танцува! Конституцията навърши 18 години. Може съвсем законно да я чукат. Вървял си един програмист и гледа - жаба! Взема я той, а тя му проговаря: - Виж кво, аз не съм обикновена жаба, аз съм принцеса. Само ме целуни и гледай в каква хубава девойка ще се превърна. Погледал я програмиста и я сложил в джоба си. Повървял, повървял, пък я извадил. Пак почнала тя : - Само ме целуни... И така няколко пъти. Разплакала се жабата, ядосала се: - Няма ли да ме целунеш най-после!!! - Виж сега - на мен принцеса не ми трябва, говоряща жаба по ме кефи!