Значи събрали се внучка, дъщеря и баба. Започнали да си говорят коя е изпитала най-голямата си болка в живота. Започнала първа внучката да споделя:
- На мен най-голямата болка в живота ми до сега беше, когато го направих за първи път. Много ме болеше.
После заразказвала майка й:
- Мен най-много ме болеше, когато те родих дъще.
Дошъл ред и на бабата, да сподели своята най-голяма болка:
- Ами, започнала бабата, моята най-голяма болка беше вчера.
Всички започнали да я питата:
- Е как така вчера бе?
- Еми, ей така, отвърнала бабата, както си карах колелото и си прещипах клитора на веригата.
Значи, оженил се младеж за девoйка..хубаво, ама не ще да я @бе..
Оплакала се тя на майка си. Тъщата намусена:
- Кажи мили зетко, защо ти не @беш моята щерка ?
- Ами мила мамо, срам ме е , не знам как стават тез работи..
ако ти ми покажеш
- друго е.
Както е, показала му тя, всичко било наред.
- Ами че всичко е наред, даже си много добър
- казала тъщата..
- Ами честно казано, бях се хванал на бас с приятели, че първо ще
оправя тъщата..