Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Значи, оженил се младеж за девoйка..хубаво, ама не ще да я @бе.. Оплакала се тя на майка си. Тъщата намусена: - Кажи мили зетко, защо ти не @беш моята щерка ? - Ами мила мамо, срам ме е , не знам как стават тез работи.. ако ти ми покажеш - друго е. Както е, показала му тя, всичко било наред. - Ами че всичко е наред, даже си много добър - казала тъщата.. - Ами честно казано, бях се хванал на бас с приятели, че първо ще оправя тъщата..
Семейни 3,108 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели започнали работа в различни фирми. След време се виждат и обсъждат впечатленията си: - При нас в работата е и добре, и зле. Добре е, че мъжете и жените са по равно, зле е, че отношенията във фирмата са далеч от семейните. - И при нас в работата е и добре, и зле. Добре е, че отношенията във фирмата са семейни, зле е, че сме само мъже. Един мъж се шегувал със съпругата си, с която се оженили наскоро. Когато искал да прави секс с нея я питал с кодовото изречение: - Скъпа искаш ли Шаро да те лае? И тя се съгласявала. Минали няколко години и мъжа престанал да задава кодовите думички и да прави секс с жена си. Тя се притеснила и го запитала: - Скъпи защо Шаро вече не ме лае? А той отговорил: - Защото вече те познава скъпа! Френската футболна федерация решила да уволни треньора на националния отбор и да наеме опитен дресьор. В гората: - Съвсем няма гъби! Даже и мухоморка! - За какво ти е пък мухоморка?!!? - Поне тъщата да хапне! Кани един младеж у тях мацка на "романтична вечера" с бутилка вино. Тя(палаво): - А какво ще правим, като изпием виното? Той: - Ако ти е малко ще вземем още!