Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
От новините: По последни данни състоянието на Ясер Арафат не се е изменило. Остава си мъртъв.
Политически 3,109 прегледа
Следващ →

Още вицове

Турнир по бойни изкуства. По програма идва ред на самураите. Излиза японски самурай. Съдиите отварят една кутийка. Оттам излита канарче. Самураят със светкавично движение вади меча, чува се вж-ж-ж-жик! На земята падат двете половники на канарчето. Публиката е във възторг. Излиза китайски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита муха. Самураят вади меча - вж-ж-ж-жик! На пода пада мухата разрязана на четири части. Публиката е във възторг. Излиза еврейски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита комар. Вж-ж-ж-жик! Комарът продължава да лети. Съдиите: - Ама, комарът ви остана жив!!!!! Самураят: - Досега никой не е умирал от моето обрязване... Връща се от Ирак американска разузнавачка след секретна мисия: - Имам плана за нападение на САЩ от Ирак - откраднах го от Садам Хюсеин. Също така донесла съм и сина му. - Супер!- зарадвали се генералите. - Ще трябва да го разпитаме веднага! - Ще се наложи да изчакате девет месеца. Мъж седи пред вратата на рая. На рецепцията седи ангел: - С какво мога да помогна? - Как, с какво? Искам, да вляза в рая! - А, направил ли си нещо добро, през живота си, за да попаднеш в рая? - Ами, да! ...вървя си веднъж по улицата и гледам: няколко бандита се опитват да откраднат чантата на една жена. Аз се приближих до най-едрия от тях и му треснах един по мутрата... - Ей, браво! Поздравления! А, това, кога се случи? Мъжът си поглежда часовника: - Ами, някъде преди пет минути... Събират се няколко баровци на разпивка, всички с бодигардове - все яки, едри типове, само единият - дребен, сбръчкан, плешив... Другите баровци питат шефа на тоя бодигард: - За какво си го взел, да не е нещо спец по бойните изкуства? - Не, изобщо не ги разбира. - Или точен стрелец? - Оръжие не е пипвал през живота си. - А за какво си го взел тогава? - тоя ми е вече четвърти такъв... Много съм доволен - все се припознават и ги бъркат с мене. Изтеглих книгата "Как да се преборим с мързела", само че ме е мързел да я чета.