Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво правят чукчите, когато е студено? - Слагат една свещ в центъра на палатката и се нареждат в кръг около нея. - А какво правят, когато стане още по-студено? - Запалват свещта.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Шампионатът по клептомания е довечера. Победителят взима всичко.
Бисери
03.10.2017
3,187 прегледа
Следващ →
Още вицове
При шефа на цирка идва жена - дребничка, с очила, същинска божа кравичка. Казва: - Искам да стана при вас укротител на тигрите! Шефът се засмива: - Ами ето ги там тигрите, точно са се разбесняли, ходете да ги успокоите. Жената спокойно влиза в клетката и се развиква оглушително: - ИЗРОДИ! КРОТНЕТЕ СЕ! Тигрите направо приседнали от изненада, а един по-малък се опикал чак. Ошашавеният директор: - Вие така сте правили и на предишната си работа...? - Да. - А къде? - Класна съм на седми "Б" в спорното училище...
По един въпрос между мъжете и жените съществува съгласие:и едните, и другите не вярват на жените.
Погребение във Венеция(град целия във вода).Жена в погребалното бюро: -Можете ли да ми някакъв вид погребение за мъжът ми? -Ами погребение С-класа:ковчег от бял бор,златни дръжки,оркестър на голяма гондола,на опечалените голяма гондола 500 евро. -Не,не.Много е скъпо,друго? -Погребение 2-ра класа:ковчег от черен бор,сребърни дръжки,орекестър свири на малка гондола,на опечалените малка гондола-450 евро. -Не пак е скъпо.Ако може за около 50 евро. -Добре.54-та класа:чамов ковчег с ръждясали дръжки без оркестър,НА ОПЕЧАЛЕНИТЕ СЕ РАЗДАВАТ ПЛАВНИЦИ :))
Въпрос: Защо всички стадиони в Армения са само с 1 ред ? Отговор: Няма будала арменец който да седне на вторият ред !
Проверка в армията: - Петров! - Аз! - Иванов! - Аз! - Презоградазакачикраков! - Аз! - Ебати фамилията! - Аз!