Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В ГЕРБ уж имало само един агент на ДС, а Бойко Борисов не може да го изгони, защото от ДС не му разрешавали и затова ББ гарантира лично за него... (и за Минко Герджиков - зам.кмет още от времето на Софиянски също не му разрешиха)
Политически 3,531 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо няма в България закон за електронната търговия? - Защото със Закона за защита на потребителите се забранява в България електронната търговия... ----- - Кой е написал този "хубав закон"? - Анонимен чиновник от Министерството на икономиката и енергетиката.... Мъж се качва на такси и казва на шофьора: — До улица Раковски! Шофьорът: — Но ние сме на ул. Раковски! Клиентът: — На ти пет лева и друг път не карай толкова бързо! Спор между Иванчо и Марийка. - (Иванчо) - Аз имам 7 топчета!!! - (Марийка) - Аз пък имам 10 лева!!! - (Иванчо) - Аз пък имам брат на 25 години!!! - (Марийка) - Аз пък имам баща който е полицай!!! Тогава Иванчо ядосано си свалил панталона и казал: - Ти пък нямаш такова като моето!!! В същия миг и Марийка си свалила бельото и казала: - Аз нямам като твоето ,но с моето мога да имам колкото си поискам като твоето!!! Няма да се готвя за 8-ми март! За Нова година се готвих, готвих се и я посрещнах готова... Мъж се напива в бара и казва на приятел: - Много съм разочарован от жена си. Изневерява ми! - Откъде знаеш? - Вчера не спа вкъщи, а на сутринта ми каза, че е била на гости при сестра си. - И? - Лъже ме! Вчера аз изкарах нощта със сестра й!!!