Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момиче се жени и майка й казва: - Виж, тази нощ е важна. Утре, ако сексуалния акт е минал успешно, само ми кажи: "Здравей, мамо"! На сутринта дъщерята я среща и й вика: - Мамо, три пъти здравей, два пъти бонжур и един път мараба.
Семейни 3,682 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Гледах обращението на минисър-председателя Кобурготски по телевизията! - И? - Чак сега разбрах, че той говори много бавно. Аз досега мислих, че все го дават на забавен кадър! - Наистина е много забавен :-)! - Какво означава истински мъж? - Това е такъв мъж, който става от леглото, за да си отпочине. Евреин пита равина: - Рави, какво е това дилема? - Според мен, това е безплатна сланина. Прибира се майката след работа и пита детето: - Я кажи, моето дете, какво стана днес? - Ами какво ма, мамо, днес към 5 часа като дойде леля Пенка комшийката с един хубав пеньоар и като се разсъблече, разсъблече, и татко като си извади това... това... това ма, майко... - Достатъчно, довечера като дойдат баба ти и дядо ти - ще кажеш пред всички! Събират се вечерта на семейна вечеря цялата рода и накрая майката казва: - Хайде сега, моето момче, разкажи тука пред всички какво се случи днес? - Ами какво ма, майко, днес към 5 часа като дойде леля Пенка комшийката с един хубав пеньоар и като се разсъблече, разсъблече, и татко като си извади това... това... това ма, майко... дето чичо Иван ти го слага в устата... В един ресторант на клиент му прави впечатление, че всички сервитьори се разхождат с две лъжици в джобчето на жилетката и с конец, висящ от дюкяна. Попитал един от тях защо така. - Ами миналия месец шефа повика едни консултанти да анализират работата и да дадат съвети за повишаване на ефективността. Те установиха, че лъжиците падат най-често и се губи време за смяна, та сега носим лъжици за моментална смяна. А конеца е защото пак тия установиха, че губим много време за миене на ръцете като ходим до тоалетна, та с конеца си го вадим и пикаем без да го хващаме. - Добре де, а как си го прибирате? - За колегите не знам, но аз използвам двете лъжици...