Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако мъжът само яде, лежи на дивана и гледа телевизия, значи с вас му е добре.
Семейни 3,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кон влиза в бар и казва на бармана: — Дай ми една сода! А той отвръща: — Не искаш ли бира?!?! — Не бе, с каруцата съм! Връща се един пияница у дома в 1.00. А на вратата жена му с тояга в ръка: - Защо се прибираш толкова късно? Виж часовника сега бие 1 часа посред нощ. Веднага идва отговорът: - Е к`во искаш и нулата ли да бие??? Бил Клинтън и Ал Гор играят голф. След два-три часа, към края на играта, Клинтън поглежда към Гор и казва: - Леле, да ти кажа право, Ал, първото нещо, което ще направя като се прибера вкъщи, ще бъде да разкъсам гащите на Хилари. Ал поглежда стреснато към Бил и с леко заекване измънква: - Но, Бил, аз ви познавам двамата с Хилари от толкова години... Не мислиш ли.... Ти никога не си бил толкова агресивен... ъ-ъ-ъ... Бил се обръща към него, поглежда го в очите и казва: - Е, човек пропуска някои неща. Но ще ти призная честно - тия гащички вече от два часа ме стягат неистово. Най-щастлива е жената, която е успяла да се омъжи за мъжа, когото е харесвала. Но още по-щастлива е жената, която се е омъжила за мъж, кoгото другите жени харесват. Пациент се оплаква на психиатъра си: - Докторе, всяка нощ сънувам, че ме гони едно страшно чудовище. - Ами що не вземеш да го разкараш по дяволите? - Как? - Кажи му да ходи другаде. - Къде? - Къде, къде… Няма значение, кажи му каквото ти дойде наум. Вечерта доктора ляга да спи. Изпод кревата му се измъква неописуемо страшилище: - Докторе, пратиха ме при теб…