Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си две блондинки. Едната казва: - Когато ходя на дискотека с тези прашки много ми върви с мъжете! Другата: - А на мен най-много ми върви, когато ходя без гащи въобще...
Блондинки 3,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв стеснителен младеж незнайно как се оженил, и ест. пред него се изправил проблема с първата брачна нощ. Отишъл той да пита баща си, а той му отговорил: - Сине, нали помниш с какво си играеше като малък? Довечера го пъхни там, дето пикае жена ти. Вечерта младежът отишъл и хвърлил човека-паяк в тоалетната... Всички животни решили да си направят пътешествие по морето... Видяла лисицата папагала, че скача по палубата и го попитала: - А бе, Поли ти що скачаш? - Скачам щот съм дупе. На Лиса и се приискало и тя да е дупе и започнала и тя да скача. Дошла баба Меца и като ги видяла ги попитала: - А бе, вие защо скачате? - Скачаме щото сме дупета. Баба Меца не останала по назд и тя заподскачала. Дошъл слонът и ги попитал: - Ей, кво правите вие? - Скачаме щото сме дупета. Слонът започнал да скача, корабът почнал да потъва, всички животни почнали да се давят, само папагалът полетял и им казал: - Аре, са щом сте дупете летете! Един каубой довел при лекаря друг, по-млад каубой. - Докторе, помогнете на зет ми! Вчера прострелях крака му! - Как? Вие сте стреляли по своя зет? - Когато стрелях по него, той още не беше съвсем съгласен да ми стане зет. Първокласник влиза при лекаря в училище: - От какво се оплакваш, малкия? - От мама... Каква е приликата между жената и динята? Всички я чукат, а един я взима накрая ...