Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отишъл "вожда" на наша групировка на посещение в Дания.<BR>Навръщане си донесъл "LEGO"? Затворил се в кабинета си и три седмици не излизал- ни ял, ни пил, ни (срал) до тоалетна ходил!<BR>Накрая излязъл, светнал от радост, в ръцете си държи сглобен конструктор. Борците го питат:<BR>- К’во ста’а бе шефе, к’во са радваш толкова?<BR>- Вижте, вижте! Сглобих го само за 3 седмици… а там пише "от 3 до 5 години"!
Любими Герои 3,785 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събужда се сутринта поручик Ржевски и гледа как слугата му чисти мундира от повръщано. Досрамяло го о решил да се оправдае: - Григорий, представяш ли си, отивам вчера на бал, стоя си мирно, пия шампанско, разговарям с дамите и някакъв пиян нахал ме оповръща целия, така го праснах по мутрата. - Малко му е било, господарю! Изакал ви се е и в гащите... Срещат се трима студенти. Единия от УНСС, другия от ТУ, а третия от УАСГ. Този от ТУ казва: - Да знаете каква готина приятелка си намерих. Този от УНСС отговаря: - А пък да знайте аз каква приятелка имам. Смятаме да се оженим. Тука студента от УАСГ казал: - Аз пък имам две приятелки - Роси и Мария. На Роси казвам, че съм при Мария, на Мария казвам, че съм при Роси, а аз стоя в общежитието и чертая. Две приятелки си говорят: - Снощи се прибирам с едно такси и пред нас разбирам, че не ми стигат парите. Казвам на шофьора, а той ми отговаря: "Или ще ми изпееш една песен, или ще ми духаш!" - И ти? - пита другата. - Айде, бе, ще му пея на тоя простак! Той имаше добър вкус...и затова изядоха точно него. Тичащите кучета след колите - това са преродили се катаджии.