Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама македонци: - Абе, ти ебал ли си педер? - Не съм ебал педер, ама съм ебал еден, който е ебал педер.
Любими Герои 2,360 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по физика учителката пита Иванчо: - Иванчо, защо първо виждаме светлината, а после чуваме звука? - Ами... защото очите са по-напред от ушите, госпожо! Какво мисли петела когато гони кокошката? "Ако не я стигна, поне ще се сгрея". - Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време! - Да, бе! Лъжеш! - Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти! Човек си кара кола и го спира полицай: - Не сте си сложил колана, глобата е 5 лева. Колата тръгва, като преди това шофьора си слага колана и след 500 метра пак го спира полицай. Поглежда в колата и вижда че човека вътре е с колан, проверява колана и казва: - Колана е хлабав - глобата е 5 лева. Човекът тръгва, но преди това си стяга колана. След 500 метра пак го спира полицай. Вижда, че е с колан, проверява - колана е яко стегнат, и казва: - Гледай го пък тоя, за 5 лева ще се удуши. Влиза някъв в магазин за цветни телевизори и пита: - Извинете имате ли цветни телевизори? - Ами да, имаме разбира се. - Хм , дайте ми тогава един зелен!