Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Младеж, не са ли ви учили да отстъпвате на старите хора? - Бабо, но това е моята кола!
Разни 1,705 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между две блондинки: - Жак Сегела твърди, че репутацията зависи от сърцето, не от ума. - Чак сега разбрах защо любовницата на шефа е с толкова голям авторитет. - Защо плачеш? - попитал един минувач дете, което плачело на централната улица. - Мама ми даде левче, а аз го изгубих. - Ето ти левче, недей плака. Детето взело левчето и заплакало още по-силно. - Защо плачеш пак? - Защото, ако не бях си изгубила левчето, сега щях да имам две левчета... В аптеката: - Тези противоалергични таблетки практически нямат странични действия, ще можете и кола да карата. - Чудесни таблетки, аз кола не умея да карам. Една блондинка застанала сред полето в лодка и гребе. Минава друга блондинка и започва да крещи: - Безсрамница! Ти срамиш всички блондинки по света! Само да можех да плувам, щях да ти кажа на тебе… В час по физика учителката пита Иванчо: - Иванчо, защо първо виждаме светлината, а после чуваме звука? - Ами... защото очите са по-напред от ушите, госпожо!