Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Осама Бин Ладен се обадил на Буш и му казал че сънувал цяла Америка в пламъци, срутени сгради, паника сред хората много жертви пълен хаос в общи линии. Буш му отговорил: - Осама и аз снощи сънувах Близкия изток, че е доста променен с асфалтирани улици, озеленени градини и целия свети от реклами, толкова свети, че от самолет се вижда светлината. Осама го попитал: - И какво пише на рекламите, какво рекламират? Буш отегчително му отговорил: - Е аз откъде да знам като не разбирам ИВРИТ.
Разни 1,898 прегледа
Следващ →

Още вицове

Командирован в малък провинциален град се настаних в едно хотелче. Глуха провинция, скука, в стаята има само една библия, даже няма телевизор. Кво да прави нашият, взел библията и започнал да я чете. По едно време грабнал телефона и се обадил на телефонистката на хотела. Какво си говорили, никой не знае, но след 1 час тя се качила при него и се изчукали сладко, сладко. Лежат си в кревата и тя го пита: - Как така се отзовах в кревата с непознат клиент така бързо? - Е,как! На 20-та страница в библията някой е написал "Телефонистката не отказва на никой!" Питат Генко: - Как си? - Зле! - Какво е станало? - Вчера бях в поликлиниката, и представи си - кръвно 120 на 80, пулс 60. - Така и трябва да е! Идеални показатели! - Не разбираш, млада и хубава сестричка ме хваща за ръката. А на мен даже кръвното и пулса не ми се качиха! В началото на всяко лято Чък Норис започва тренировка на ритници със завъртане извън дома си. Това е т.нар. сезон на ураганите. Един приятел разказва на друг за отпуската си: - Представи си, качвам се на нощния влак във Варна, а в купето аз и една разкошна блондинка. И никой друг! С нея пийнахме... - И? - Какво и? Съблича се тя - жестоко тяло! Такива крака, цици! А какво правихме само... И после изведнъж започна да плаче. Разправя, аз съм такава мръсница, имам си такъв готин мъж, толкова ме обича, толкова ми е верен, а аз да взема така да направя, никога няма да си простя... Така се разкая, че даже и аз се раплаках. - А после? - Какво после? Чак до София, плачеме, чукаме се, плачеме, чукаме се, плачеме, чукаме се... Седят си един циганин, турчин и българин на една скала и си разказват кой какво може да направи най-добре за пет минути. Циганинът бил първи и казал:  – Аз мога да открадна всичко, което се намира в луксозен автомобил само с един нож в ръка в 2 часа през нощта без никой да ме забележи в рамките на пет минути! Нямам равен в това отношение просто! — Аааа, това твоето е нищо в сравнение с моето, – отвърнал турчина – aз мога да оправя десет девойки наведнъж в рамките на пет минути та даже и имам време да свърша! Българинът малко засрамен нямал с какво по-добро да се изфука, та взел, че казал: — Абееее… Да ви кажа… Аз нито мога да крада, нито да оправям по десет жени наведнъж, ама мога да ви закарам с трактора в моргата и ги бутнал от скалата в пропастта.