Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Местан: - Орех, какво ще правим, тези ни искат оставката? Орешарски: - Ще ги мотаме още месец, после влиза жандармерията и "Да разпускаме седянката"! Местан: - А аз какво да правя дотогава? Орешарски: - Ами премествай си го!
Политически 3,247 прегледа
Следващ →

Още вицове