"Ти пък! Не ти трябва да отслабваш! Ще бъдеш невзрачен!"
"Ти си толкова брутален! Ти си моя мачо!"
"Плешивина - това е толкова секси!"
"Аз не обичам високи мъже!"
"О, скъпи! КОЛКО ТИ Е ГОЛЯМ! Досега не съм била с такъв мъж!!!"
Момчета! Ако чувате такива неща - значи изкарвате доста добри пари;-)
- Боже, каква картина! Това, разбира се, е Модилиани!
- Не мога да ти кажа точно, Модилиани или Ферари...
- Какво искаш да кажеш?
- Ами в един и същи ден купих и картината и колата.
И все бъркам кое как се казваше...